Projektowanie i doradztwo techniczne

Projektowanie instalacji przeciwpożarowej
1

Mimo iż firma Insbud Instalacje jest przede wszystkim wykonawcą instalacji przeciwpożarowych, to w naszych kompetencjach nie mogło zabraknąć usługi projektowania, która pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo, od doradztwa technicznego, przez projekt, po wykonanie instalacji i jej późniejszy serwis i konserwację. Dobrze przygotowany projekt instalacji przeciwpożarowej jest swoistym drogowskazem, na podstawie którego można wykonać kosztorys i poznać cenę instalacji ppoż, a wykonawca instalacji wie jak prawidłowo montować poszczególne elementy systemu.

Projekty instalacji wykonujemy zgodnie z przepisami, w oparciu o posiadane certyfikaty, a także z uwzględnieniem technologii i rozwiązań, z którymi mamy do czynienia każdego dnia w trakcie prac instalacyjnych. Z nami teoria i praktyka idą w parze.

Instalacje tryskaczowe
1

Instalacje tryskaczowe (sprinkler) to stałe urządzenia gaśnicze oparte na instalacji wodnej. Systemy zraszaczowe to nasza specjalizacja i najczęściej montowany rodzaj zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Projektujemy i wykonujemy
1

Możemy zaprojektować i wykonać instalację ppoż lub tylko ją wykonać. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do oczekiwań inwestora. Profesjonalne doradztwo? Też możemy!

Serwis i konserwacja
1

Serwis instalacji PPOŻ – zapewnimy stały nadzór techniczny, obsługę i konserwację stałych przeciwpożarowych instalacji gaśniczych np. zraszających systemów ppoż.

Dobry projekt = Sprawna realizacja
1

Instalacje tryskaczowe lub inne elementy projektu ochrony przeciwpożarowej są skutecznymi sposobami na walkę z pożarami. Ale ich jakość działania zależy w dużej mierze od tego jak instalacja została zaprojektowana i wykonana. W Insbud Instalacje nie zajmujemy się tylko projektowaniem, ale pracujemy na styku projektu i montażu elementów instalacji. Dlatego mamy wiedzę o potencjalnych problemach,  które mogą się pojawić w trakcie konstrukcji instalacji PPOŻ. Minimalizacja takich „trudnych momentów” pozwala oszczędzić czas. Dlatego w Insbud teoria łączy się z praktyką.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PROJEKTOWANIA INSTALACJI PPOŻ? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?