Modernizacja instalacji Ppoż

Modernizacja instalacji przeciwpożarowej
1

Rozbudowa budynku, zmiana jego przeznaczenia, dostosowanie do nowych przepisów lub po prostu naturalne zużycie instalacji przeciwpożarowej są przesłankami do przeprowadzenia modernizacji instalacji ppoż. Jesteśmy firmą, która w swojej historii zrealizowała kilka modernizacji instalacji pożarowych, różnego typu. Zdobyte doświadczenia pozwalają nam skrócić i optymalizować czas wprowadzanych zmian, które mogą mieć formę kompleksowych realizacji od doradztwa, przez projekt po wykonawstwo, lub tylko ograniczyć się do jednego elementu.

Zdajemy sobie sprawę, że każda zmiana jest trudnym okresem dla przedsiębiorstw, dlatego we współpracy stawiamy na elastyczność i szybkość działań, a dobór elementów i koszt całej instalacji dopasowujemy do przepisów i oczekiwań zleceniodawcy.

Instalacje tryskaczowe
1

Instalacje tryskaczowe (sprinkler) to stałe urządzenia gaśnicze oparte na instalacji wodnej. Systemy zraszaczowe to nasza specjalizacja i najczęściej montowany rodzaj zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Projektujemy i wykonujemy
1

Możemy zaprojektować i wykonać instalację ppoż lub tylko ją wykonać. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do oczekiwań inwestora. Profesjonalne doradztwo? Też możemy!

Serwis i konserwacja
1

Serwis instalacji PPOŻ – zapewnimy stały nadzór techniczny, obsługę i konserwację stałych przeciwpożarowych instalacji gaśniczych np. zraszających systemów ppoż.

Przestarzała instalacja ppoż?
1

Dynamiczne zmiany zachodzące w obszarze technologii mają swoje przełożenie również w obszarze instalacji przeciwpożarowych. Nowe, wydajniejsze i bezpieczniejsze urządzenia pozwalają minimalizować straty związane z wybuchem pożaru, a także umożliwiają bardzo szybkie przywrócenie do ponownej aktywności.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?