Instalacje zraszaczowe i zalewowo-zraszaczowe

Zraszaczowe instalacje przeciwpożarowe
1
SPECJALIŚCI OD INSTALACJI TRYSKACZOWYCH!

Instalacje zraszaczowe lub zalewowo-zraszaczowe zostały opracowane na potrzeby miejsc, w których istnieje duże ryzyko szybkiego rozprzestrzeniania się ognia, jak zakłady przemysłu chemicznego, czy zakłady energetyczne (zabezpieczenie transformatorów). W przeciwieństwie do instalacji tryskaczowej instalacje zraszaczowe rozpylają wodę z otwartych dysz na całym obszarze objętym ochroną. W tym typie instalacji gaszenie pożaru jest efektem  wchłonięcia ciepła przez wodę oraz szybkiego schłodzenia płonącego materiału. W przypadku zastosowania dysz produkujących mgłę wodną, dodatkowo osiąga się efekt odcięcia pożaru od tlenu.

W Insbud Instalacje przeprowadzimy staranny montaż instalacji zraszaczowych lub systemów mieszanych (np. zraszaczowo-tryskaczowych) z testami instalacji.

WYKONAWSTWO
1

Sprawnie i szybko wykonamy dowolną instalację tryskaczową w obiektach w Polsce. Gwarantujemy wykonawstwo w zgodzie z projektem i na renomowanych komponentach montażowych.

PROJEKTOWANIE I DORADZTWO
1

Możemy zaprojektować tryskaczową instalację ppoż. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do oczekiwań inwestora, a nasi technicy i projektanci zadbają o zgodność projektu instalacji tryskaczowej z przepisami.

SERWIS i KONSERWACJA
1

Serwis przeciwpożarowych instalacji tryskaczowych – zapewnimy stały nadzór techniczny, obsługę i konserwację wszystkich elementów wchodzących w skład instalacji tryskaczowej.

Różne miejsca = Różne działanie
1

Instalacje zraszaczowe wymagają odpowiedniego doboru i montażu, a sposób działania jest determinowany przez projekt. Przeciwpożarowe systemy zraszaczowe mogą pełnić również funkcje ochronne. W przypadku wybuchu pożaru schładzają nie tylko miejsce pojawienia się ognia, ale również pozostałą część budynku czy instalacji. Ale co niezmiernie ważne, instalacja minimalizuje szkody powodowane przez pożar oraz redukuje czas przestojów produkcyjnych.

GALERIA
1
ZOBACZ, JAK DUŻE I RÓŻNORODNE OBIEKTY WYKONALIŚMY W PRZESZŁOŚCI
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE ZRASZACZOWYCH INSTALACJI PPOŻ? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?
testimonial-team (Demo)
JACEK
Product Manager

Firma Insbud świadczy swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam polecić firmę Insbud jako partnera, który zlecone prace wykonuje zgodnie z dokumentacją, z zachowaniem terminów i wyróżniającą starannością.

testimonial-team (Demo)
MAREK
Product Menager

Mając pełne zaufanie dla fachowości i solidności firmy INSBUD, z przyjemnością polecamy każdemu Inwestorowi i Instytucji jako niezawodnego i wiarygodnego Wykonawcę.[…]

KONTAKT
1
Masz pytania?Zadzwoń
Powstańców Śląskich 3
44-203 Rybnik
biuro@insbud-instalacje.pl