Instalacje tryskaczowe

Tryskaczowe instalacje przeciwpożarowe
1
SPECJALIŚCI OD INSTALACJI TRYSKACZOWYCH!

Instalacje tryskaczowe wzięły swoją nazwę od tryskaczy (z angielskiego sprinkler), które są elementami instalacji tryskaczowej używanej do rozprowadzenia wody po powierzchni obiektu. Same tryskacze są ostatnim elementem systemów przeciwpożarowych budynku, a ich sposób rozmieszczania i przepływy są ściśle określone przez przepisy przeciwpożarowe i budowlane.

Instalacje tryskaczowe, które są naszą specjalnością, wykonujemy w standardzie VdS, FM, NFPA.
logo-nfpa
logo-fmgloabal
WYKONAWSTWO
1

Sprawnie i szybko wykonamy dowolną instalację tryskaczową w obiektach w Polsce. Gwarantujemy wykonawstwo w zgodzie z projektem i na renomowanych komponentach montażowych.

PROJEKTOWANIE I DORADZTWO
1

Możemy zaprojektować tryskaczową instalację ppoż. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do oczekiwań inwestora, a nasi technicy i projektanci zadbają o zgodność projektu instalacji tryskaczowej z przepisami.

SERWIS i KONSERWACJA
1

Serwis przeciwpożarowych instalacji tryskaczowych – zapewnimy stały nadzór techniczny, obsługę i konserwację wszystkich elementów wchodzących w skład instalacji tryskaczowej.

Różne miejsca = Różne działanie
1

Instalacje tryskaczowe, mimo iż są najpopularniejszymi systemami ochrony przeciwpożarowej, wymagają odpowiedniego doboru i montażu. Innych urządzeń będzie wymagał magazyn wysokiego składowania, a innych galeria handlowa. W zależności od miejsca montażu stosuje się różne umiejscowienie tryskaczy, różny czas reakcji na zmianę temperatury.

Niemniej ważne od umiejscowienia i doboru tryskaczy jest przygotowanie wydajnej instalacji wodnej z odpowiednimi pompami, przekrojami rurociągów zasilających oraz zbiornikami z zapasem wody.

Wszystkie parametry instalacji mają na celu zagwarantowanie wydajnej ochrony przeciwpożarowej oraz zapobieganie rozprzestrzenianiu się ognia. Dobrze zaprojektowana oraz wykonana instalacja tryskaczowa zapewni bezpieczeństwo oraz zminimalizuje straty w przypadku każdego pożaru.

GALERIA
1
ZOBACZ, JAK DUŻE I RÓŻNORODNE OBIEKTY WYKONALIŚMY W PRZESZŁOŚCI
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?
testimonial-team (Demo)
JACEK
Product Manager

Firma Insbud świadczy swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam polecić firmę Insbud jako partnera, który zlecone prace wykonuje zgodnie z dokumentacją, z zachowaniem terminów i wyróżniającą starannością.

testimonial-team (Demo)
MAREK
Product Menager

Mając pełne zaufanie dla fachowości i solidności firmy INSBUD, z przyjemnością polecamy każdemu Inwestorowi i Instytucji jako niezawodnego i wiarygodnego Wykonawcę.[…]

KONTAKT
1
Masz pytania?Zadzwoń
Powstańców Śląskich 3
44-203 Rybnik
biuro@insbud-instalacje.pl