Instalacje hydrantowe

Hydrantowe instalacje przeciwpożarowe
1
SPECJALIŚCI OD INSTALACJI TRYSKACZOWYCH!

Mimo że specjalizacją Insbud Instalacje są systemy tryskaczowe, to instalacje hydrantowe, jako jeden z podstawowych sposobów zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków, są również często wykonywaną przez naszą firmę formą zabezpieczenia pożarowego.

Przepisy ochrony pożarowej definiują, w jakich budynkach musi być wykonana instalacja hydrantowa, zapewniająca jednostkom straży pożarnej możliwość podjęcia akcji gaśniczej w różnych miejscach obiektu objętego pożarem.

WYKONAWSTWO
1

Sprawnie i szybko wykonamy dowolną instalację tryskaczową w obiektach w Polsce. Gwarantujemy wykonawstwo w zgodzie z projektem i na renomowanych komponentach montażowych.

PROJEKTOWANIE I DORADZTWO
1

Możemy zaprojektować tryskaczową instalację ppoż. Jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do oczekiwań inwestora, a nasi technicy i projektanci zadbają o zgodność projektu instalacji tryskaczowej z przepisami.

SERWIS i KONSERWACJA
1

Serwis przeciwpożarowych instalacji tryskaczowych – zapewnimy stały nadzór techniczny, obsługę i konserwację wszystkich elementów wchodzących w skład instalacji tryskaczowej.

Instalacje hydrantowe wewnętrzne i zewnętrzne
1

Niezależnie od umiejscowienia instalacji hydrantowej zapewniamy profesjonalny montaż, na sprawdzonych komponentach (hydranty nadziemne i podziemne, szafki hydrantowe, węże tłoczne, zawory hydrantowe ścienne i prądownice) oraz zamontujemy urządzenia zabezpieczające dostawę wody gaśniczej o odpowiedniej przepustowości.

GALERIA
1
ZOBACZ, JAK DUŻE I RÓŻNORODNE OBIEKTY WYKONALIŚMY W PRZESZŁOŚCI
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY INSTALACJI HYDRANTOWYCH? CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?
testimonial-team (Demo)
JACEK
Product Manager

Firma Insbud świadczy swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam polecić firmę Insbud jako partnera, który zlecone prace wykonuje zgodnie z dokumentacją, z zachowaniem terminów i wyróżniającą starannością.

testimonial-team (Demo)
MAREK
Product Menager

Mając pełne zaufanie dla fachowości i solidności firmy INSBUD, z przyjemnością polecamy każdemu Inwestorowi i Instytucji jako niezawodnego i wiarygodnego Wykonawcę.[…]

KONTAKT
1
Masz pytania?Zadzwoń
Powstańców Śląskich 3
44-203 Rybnik
biuro@insbud-instalacje.pl